Eenhoorn bijdrage oktober 2006

VUILE SCHOENEN
Kinderen die geen lid van DWSV zijn zitten wel allemaal op school. En heb je zo'n nakomeling: laat ze nooit op hun gymschoenen buiten lopen.
De modderresten belanden op de vloer van de gymzaal, die daarna nog door honderden anderen wordt gebruikt. Het gaat meestal goed hoor, maar soms krijgt de dagelijkse DWSV-schoonmaakploeg zwarte handen van de troep. Dus.

FUN JUMP
Kinderen tussen 8 en 12 kom meespringen! In de nieuwe opzet doet meester Sjoerd nog meer met de tumblingbaan en met trampolines. Elke week een prachtig uur hoog en laag springen, voor jongens en meiden. Woensdag 16:30 in de gymzaal. Gratis proberen.

KLEUTERGYM
Jouw kleuter nog niet op de gym? Hier in Ursem hebben we geen klein groepje hummels in een duister zaaltje hoor. Wij hebben op zaterdag drie grote groepen vrolijk dartelende kindertjes in een brandschone zaal. 2 tot 3 om 09:00 uur, 3 en 4 om 10:00 uur en 4 en 5 om 11:00 uur. Even 10 minuutjes met jou en een bal ravotten, dan een zeer georganiseerde uitdagende les met verschillende onderdelen. En elke week anders. Jouw kleuter nog niet op de gym? Probeer het dan nu. Niet aanmelden, niet voorbereiden, gewoon een spannend uitje. Als hij/ze het leuk vindt dan merk je dat snel genoeg. Mag op blote voeten als je geen geschikte schoenen hebt. De zaal is altijd schoon.

VOSSENJACHT
De Vossenjacht van 2006 stond in het teken van sport. Ons JeugdBestuur heeft weer een prachtig evenement neergezet waar bijna 150 kinderen aan mee hebben gedaan. Leonie, Steffie, Rosanne en Lorena bedankt! De borde die begin september een Vossenjacht aankondigden bleken te gaan over de vrijgezellenparty van Kasper de Vos. De VOS hahaha. Wij konden er wel om lachen. Ook het weer zat op onze Vossenjacht weer mee, en gelukkig maar.
Namens het 'grote' bestuur alle begeleiders en figuranten nog hartstikke bedankt voor jullie bijdrage aan deze mooie dag.

Sportieve groet, van het bestuur van DWSV (1942)